Wojewódzki Konkurs Polonistyczny |
I |
Barbara Bugajak |
Społeczna Szkoła Podstawowa STO |
II |
Anna Reszczyńska |
PSP z OP im.Bł. Jana Pawła II w Kuniowie |
III |
Karla Kaczkowska |
PSP nr 2 im. J. Korczaka w Kluczborku |
|
|
|
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego |
I |
Barbara Bugajak |
Społeczna Szkoła Podstawowa STO |
II |
Michał Kawałko |
PSP nr 2 im. J. Korczaka w Kluczborku |
II |
Nikodem Kulig |
PSP nr 5 z OI im. E.Plater w Kluczborku |
III |
Filip Paszko |
PSP nr 2 im. J. Korczaka w Kluczborku |
|
|
|
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego |
I |
Martin Przewloka |
PSP z OP im.Bł. Jana Pawła II w Kuniowie |
II |
Mateusz Plewnia |
PSP w Bogacicy im. Bohaterów II Brygady Pancernej |
III |
Fabian Babiak |
PSP nr 2 im. J. Korczaka w Kluczborku |
|
|
|
Wojewódzki Konkurs Matematyczny |
I |
Arkadiusz Wydmuch |
PSP nr 2 im. J. Korczaka w Kluczborku |
II |
Michał Kucharewicz |
PSP nr 1 im. J. Dzierżona w Kluczborku |
III |
Kacper Sychla |
Społeczna Szkoła Podstawowa STO |
|
|
|
Wojewódzki Konkurs Historyczny |
I |
Łukasz Czechowski |
PSP nr 5 z OI im. E.Plater w Kluczborku |
II |
Amelia Wojcieszak |
PSP nr 5 z OI im. E.Plater w Kluczborku |
III |
Szymon Cebula |
PSP nr 1 im. J. Dzierżona w Kluczborku |
III |
Maciej Wójcik |
PSP im. M. Kopernika w Kujakowicach Dolnych |
|
|
|
Wojewódzki Konkurs Geograficzny |
I |
Maciej Wójcik |
PSP im. M. Kopernika w Kujakowicach Dolnych |
II |
Martyna Kos |
PSP im. M. Kopernika w Kujakowicach Dolnych |
III |
Michał Pękacki |
PSP nr 2 im. J. Korczaka w Kluczborku |
|
|
|
Wojewódzki Konkurs Biologiczny |
I |
Szymon Cebula |
PSP nr 1 im. J. Dzierżona w Kluczborku |
II |
Weronika Saulicz |
PSP nr 5 z OI im. E.Plater w Kluczborku |
II |
Samuel Jaroń |
PSP w Bogacicy im. Bohaterów II Brygady Pancernej |
II |
Dominika Kalus |
PSP im. M. Kopernika w Kujakowicach Dolnych |
III |
Anna Burdzy |
PSP nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. E. Plater w Kluczborku |
|
|
|
Wojewódzki Konkurs Chemiczny |
I |
Maria Dawid |
PSP nr 1 im. J. Dzierżona w Kluczborku |
II |
Aleksandra Dacko |
Społeczna Szkoła Podstawowa STO |
II |
Ewelina Weber |
PSP z OP im.Bł. Jana Pawła II w Kuniowie |
II |
Mateusz Psyk |
PSP z OP w Bąkowie i POZ w Biadaczu |
III |
Rafał Weigel |
PSP z OP im.Bł. Jana Pawła II w Kuniowie |
|
|
|
Wojewódzki Konkurs Fizyczny |
I |
Michał Kucharewicz |
PSP nr 1 im. J. Dzierżona w Kluczborku |
II |
Szymon Brzózka |
PSP nr 1 im. J. Dzierżona w Kluczborku |
II |
Jakub Mazepa |
Społeczna Szkoła Podstawowa STO |
II |
Kacper Szpałek |
PSP nr 2 im. J. Korczaka w Kluczborku |
III |
Mateusz Psyk |
PSP z OP w Bąkowie i POZ w Biadaczu |
III |
Rafał Weigel |
PSP z OP im.Bł. Jana Pawła II w Kuniowie |
III |
Arkadiusz Wydmuch |
PSP nr 2 im. J. Korczaka w Kluczborku |